top of page

Fotografia studyjna zawsze wydawała mi się spokojniejsza i dokładniejsza od plenerowej. Prawdopodobnie dlatego, że nie trzeba się martwić o pogodę, chmury, słońce, wiatr czy o przypadkowych przechodniów, którzy bywają "mistrzami drugiego planu" kiedy wcale tego nie chcemy. W studio można poustawiać warunki jakie sobie tylko wymarzymy. Pod warunkiem, że mamy odpowiedni sprzęt i pomieszczenie. 

 

W moim studio - choć dość małym, lecz mieszczącym się w sercu Gdańska - na Morenie, można wygenerować wiele kombinacji oświetleniowych. Dla wygody, zaoszczędzenia miejsca i komfortu pracy zainstalowaliśmy lampy na pantografach i szynach na suficie - dzięki czemu można ustawić lampy w dowolnym miejscu nie potykając się o kable i statywy. Można też wyżyć się artystycznie - wystarczy mieć odrobinę natchnienia i już można tworzyć :)

 

Zapraszam do mnie na sesje studyjne i nietypowe i wyjątkowe fotografie z nich, które będą Wam przypominały te nadzwyczajne miejsca na trasie Waszego życiorysu - dla jednych z Was mogą to być specjalne znajomości i miłości a dla innych ciąża czy ślub - dla jeszcze innych wyjątkowa fryzura czy nastrój - zapraszam wszystkich - stwórzmy coś unikatowego na zawsze :D

GDAŃSK   -  MORENA

bottom of page